shape

Sırf hava kirliliği yüzünden her yıl 9 milyon kişi hayatını 2 yıl erken kaybediyor. Havanızın kalitesini siz belirleyin, sağlığınızı koruyun.

Hizmetlerimiz

service 3

Buhar Tesisatı

Buhar, bir kazan içerisindeki suya ısı enerjisi verilerek üretilir. Isı enerjisi verdiğimiz zaman su önce kaynamaya başlar, ilave verdiğimiz enerji suyu buhara dönüştürür.

service 3

Modüler Su Deposu

Prizmatik paslanmaz ve galvaniz su depo, prizmatik moduler GRP su deposu ile silindirik ve prizmatik kaynaklı depo.

service 3

Merkezi süpürge tesisatı

Merkezî elektrikli süpürge sistemleri, taşınabilir elektrikli süpürgeler gibi sizi güç ünitesini ve toz haznesini yanınızda taşımak zorunda bırakmazlar.

service 3

Soğutma Sistemleri

Klima Bakım, Demontaj & Montaj, Arıza ve Tamir İşleri

service 3

Isıtma Sistemleri

Teknoloji geliştikçe ısıtma sistemleri de çeşitlendi ve daha modern ve kullanışlı bir hale geldi.

service 3

Diğer servisler

Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Mekanik Taahhüt sistemlerinin son teknolojinin en gelişmiş ürünlerinden faydalanarak hayatı kolaylaştırmak ve sunduğu hizmeti geliştirmek için çalışmalar yapmaktadır.

Endüstriyel Doğalgaz Sistemleri

Endüstriyel doğalgaz sistemleri

Endüstriyel doğalgaz sistemleri için gerekli olan doğalgaz dönüşümü ise teknik şartnameler çerçevesinde, gaz ünitelerine ve boru şebekelerine kadar her noktada teknik emniyetin sağlanması amaçlanır. Doğalgaz sistemlerinde tüm kademelerde gazın akışından yanma noktasına kadar belirlenen teknik esaslar uygun şekilde olmalıdır. Endüstriyel kullanımda ihtiyaç duyulan gazın debisi ve basınç değerleri gazın teslim yerine kadar %100 tam kapasite ile çalışması istenen verim için gereklidir.

Endüstriyel doğalgaz sistemleri

Endüstriyel doğalgaz sistemleri için gerekli olan tüm ekipmanı yer altı ve yer üstündeki istasyon teminini ve montajını eksiksiz sağlıyoruz. Ayrıca emniyet açısından gerekli olan basınç düşürme grupları ve tesisat hizmetlerini de özenle ve tecrübeyle tamamlıyoruz. Kazan daireleri, buhar ve kızgın yağ santralleri, pişirme ve kurutma yapan tüneller veya fırınlar, tekstil tesislerindeki makinalar, döküm ocakları ve bu ünitelerde yakıcı cihaz olarak kullanılan diğer cihazlar ile üflemeli gaz brulörleri mutlaka teknik şartname açısından incelenmelidir. Doğru montaj ve doğru ürünler ile sistem kurulurken gerekli olan adımlar eksiksiz şekilde yerine getirilmelidir.

Endüstriyel doğalgaz sistemleri

Endüstriyel doğalgaz sistemleri kurulumu ve montajı doğalgaz tesisatı servis kutusundan başlayarak yanarak biten gazın çıkışına kadar üç farklı bölümden oluşmaktadır. Öncelikle bina bağlantı hattı öne çıkarken servis kutusundan tesisteki ana kesme vanasına kadar olan bir kısım değerlendirilmektedir. Daha sonra da kolon hattı ile tesis girişindeki ana kesme vanasından sayaç vanalarına uzanan bölüm yer alırken en son olarakta tesis içi tesisat şeklinde sayaç vanasından yakıcı cihazlara ve kullanılan diğer bölümlere kadar olan kısım için gerekli çalışmaları sizler için yapıyoruz. Endüstriyel doğalgaz tesisatlarında genellikle özel üretilen çelik ve polietilen borular kullanılmaktadır. Toprak altında ise çelik borular kullanılırken bu borular özel yapısı ile korozyona karşı korumalıdır. Endüstriyel doğalgaz tesisatı, yerel gaz dağıtım şirketlerinin hazırlayarak sunduğu teknik şartnamelere ve belirtilen standartlara göre yapılması önemlidir aksi halde gerekli izinler alınmamaktadır.