20.000'den fazla müşteri bize güveniyor

about shape

MİSYONUMUZ

Rüzgar Teknik; günbegün değişen teknolojinin gelişmelerini yakından takip edip, yeni gelişmelerini işleyişini en kısa sürede bünyesine kazandırarak müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı, temel prensibi olarak görür.Benimsediği politika ile personel ve tüketici haklarını gözeten, sosyal sorumluluklarına büyük önem verir.

VİZYONUMUZ

Rüzgar teknik, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Mekanik Taahhüt sistemlerinin son teknolojinin en gelişmiş ürünlerinden faydalanarak hayatı kolaylaştırmak ve sunduğu hizmeti geliştirmek için çalışmalar yapmaktadır. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için özenle analiz edip ekonomik ve modern çözümlerle kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Yenilikçi çözümlerle uzun vadede memnuniyet ve fiyat-performans açısından en başarılı hizmeti sunmak için kapsamlı bir ağa sahip yetkili servislerimiz ile kaliteli, çevre dostu ürünlerimiz ile profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

22 yıl deneyim

Neden bizi seçmelisiniz

Firmamız müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Bizim için her şeyden önce siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti gelmektedir.

Rüzgar Teknik, Balıkesir'de doğup gelişen; kombi, havalandırma, klima-VRF klima sistemlerinde Türkiye'nin Doğu'sundan, Batı'sına 22 yıllık tecrübesi, uzman ekibi ve yüksek kapasiteli teknik servis ağı ile hizmet vermekle kalmayıp kendini yeniledi ve doğalgaz ile Mekanik Taahhüt işlerinize de el attı.

Rüzgar Teknik, hayatınızın birçok alanında kaliteli hizmet vermek konusunda günden güne kendini geliştiren dinamik bir markadır. Tüm bunların yanı sıra çağın teknolojisine ayak uyduran, dünya ve Türkiye piyasasını takip ederek hizmet verdiği alanlarda kaliteli, uygun fiyatlı bir hizmet sunar. Doğaya duyarlı çevre dostu ürünleriyle yaşadığı dünyayı korumaya çalışan nadir firmalardan biridir.

Balıkesir ve çevresinde

fark yaratarak iklimlendirme sektöründe “tek adres” olmaktır.